| Ταχύτητα παράδοσης: | την Τρίτη 19.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Τρίτη 19.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Τρίτη 19.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Τρίτη 19.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
0 Στοιχείο ks
Αυτό το προϊόν δεν είναι πλέον σε απόθεμα
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
|
41,32 €
20,66 €
15,50 €
με έναν κωδικό: ΔΕΛΤΑ
|
| Αποθήκευση 20,67 € |
|
|
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 15,50 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| EAN | 3611589394533 |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| EAN | 3611589394533 |
8 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
10x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Μείγμα υλικών
Ο συνδυασμός των υλικών είναι αδιαμφισβήτητος. Όταν φοριούνται, δεν γρατζουνάνε ούτε τσιμπάνε. Πραγματικά μια έκπληξη.
Τσεχική Δημοκρατία
Σούπερ δώρο
Ένα δώρο από έναν φίλο. Ξέρει τι να μου αγοράσει. Είναι υπέροχα. Τους συνιστώ.
Τσεχική Δημοκρατία
Όχι
Οι καλύτεροι πυγμάχοι στον κόσμο!!!
Τσεχική Δημοκρατία
Αίθουσα εκπαίδευσης
Ωραίο μέρος, σαφήνεια του καταστήματος σούπερ. Τα μποξεράκια είναι καλής ποιότητας. Θα επαινέσω.
Τσεχική Δημοκρατία
Δεν έχουν κανένα σφάλμα
Δεν έχουν κανένα σφάλμα
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές