| Ταχύτητα παράδοσης: | τη Δευτέρα 20.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | τη Δευτέρα 20.4. στον τόπο σας |
| Speedex | τη Δευτέρα 20.4. στον τόπο σας |
| ACS | τη Δευτέρα 20.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
0 Στοιχείο ks
Αυτό το προϊόν δεν είναι πλέον σε απόθεμα
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| HEAD - ΆΝΔΡΕΣ | ||
| BOXERKY | ||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|
| S | 71-79 | 31 |
| M | 79-88 | 34 |
| L | 88-99 | 36 |
| XL | 99-109 | 38 |
|
18,64 €
13,60 €
10,20 €
με έναν κωδικό: ΔΕΛΤΑ
|
| Αποθήκευση 5,04 € |
|
|
✅ 5,10 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΔΕΛΤΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 10,20 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | HEAD Sport GmbH, Wuhrkopfweg 1, A-6921 Kennelbach, service@shop.head.com |
| EAN | 8713537917520 |
Αυτά τα ανδρικά σορτς μποξεράκια Head είναι ενδιαφέροντα, άνετα και κυρίως προσιτά. Η ποιότητα των μποξεράδων με την τιμή είναι ασυναγώνιστη. Αυτά είναι μοντέρνα και σχεδιασμένα μποξεράκια, εφαρμόζουν τέλεια, δεν γρατζουνάνε και δεν τσιμπάνε. Θα εκτιμήσετε την άνεση, το κόψιμο και το ευχάριστο υλικό τόσο για σπορ όσο και για καθημερινή χρήση.
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | HEAD Sport GmbH, Wuhrkopfweg 1, A-6921 Kennelbach, service@shop.head.com |
| EAN | 8713537917520 |
425 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
16x |
| 4 |
|
2x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Τέλειο
Καταπληκτικά πράγματα. Πολύ άνετα στη χρήση. Δεν πιέζει ή τσιμπάει πουθενά.
Τσεχική Δημοκρατία
Cool
Μου αρέσουν και έχουν ωραία πράγματα
Τσεχική Δημοκρατία
HEAD BOXERS
Ταιριάζουν υπέροχα, εκπλήσσομαι πόσο άνετα είναι.SUPER
Τσεχική Δημοκρατία
Πολυτέλεια
Για την ακρίβεια.
Τσεχική Δημοκρατία
Oki
ιδιαίτερη άνεση
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές