| Ταχύτητα παράδοσης: | την Τρίτη 19.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Τρίτη 19.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Τρίτη 19.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Τρίτη 19.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
0 Στοιχείο ks
Αυτό το προϊόν δεν είναι πλέον σε απόθεμα
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| CALVIN KLEIN - ΆΝΔΡΕΣ | ||
| ΣΟΡΤΣ ΜΠΟΞΕΡΆΚΙ / ΣΛΙΠ | ||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
|
34,27 €
20,66 €
15,50 €
με έναν κωδικό: ΔΕΛΤΑ
|
| Αποθήκευση 13,61 € |
|
|
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 15,50 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 9 % ελαστάνη, 91 % βαμβάκι |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935859960 |
Τα πολύ άνετα και πολυτελή μποξεράκια Calvin Klein θα σας κάνουν ευτυχισμένους κάθε φορά που τα φοράτε. Η σύνθεση του υλικού συνδυάζεται με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ώστε να κάνει τα μποξεράκια να αναπνέουν και ταυτόχρονα να είναι πολύ άνετα. Το κόψιμο αντιστοιχεί σε ένα μάλλον σπορ στυλ, το οποίο θα εκτιμήσετε όχι μόνο στα σπορ, αλλά και στην καθημερινή χρήση. Συσκευασμένο στο αυθεντικό κουτί δώρου Calvin Klein.
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 9 % ελαστάνη, 91 % βαμβάκι |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935859960 |
11 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Είμαι ευτυχισμένος.
Η καλύτερη μάρκα στην αγορά και μπορώ να πω μόνο θετικά πράγματα για αυτό το προϊόν.
Τσεχική Δημοκρατία
Δεν μου αρέσει η μάρκα TH.
Το φοράω εδώ και μερικούς μήνες, και εξακολουθεί να είναι όμορφο μετά το πλύσιμο. Το συνιστώ.
Τσεχική Δημοκρατία
Ο Tommy Hilfiger με εξέπληξε θετικά.
Το πήρα ως δώρο από τη σύζυγό μου και είμαι ευτυχισμένος. Τα μποξεράκια είναι καλοφτιαγμένα, οπότε είμαι ενθουσιασμένος.
Τσεχική Δημοκρατία
Αυτό είναι που θέλετε.
Ποιότητα για όλα τα χρήματα και όμως ένα πολύ φθηνό προϊόν. Είμαι ικανοποιημένος.
Τσεχική Δημοκρατία
Ευχαριστώ τον υπάλληλο.
Η πωλήτρια με συμβούλεψε και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Το μποξεράκι μου ταιριάζει τέλεια.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές