| Ταχύτητα παράδοσης: | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
0 Στοιχείο ks
Αυτό το προϊόν δεν είναι πλέον σε απόθεμα
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
|
50,40 €
49,39 €
37,04 €
με έναν κωδικό: ΔΕΛΤΑ
|
| Αποθήκευση 1,01 € |
|
|
✅ 12,35 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΔΕΛΤΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 37,04 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Σελίδα | 40°C |
| EAN | 5045019240035 |
boxer σλιπ Ralph Lauren σε ένα όμορφο κουτί δώρου είναι πολύ τρίο boxer σλιπ από 95% βαμβάκι. Με το πρώτο άγγιγμα, θα καταλάβετε με ποια έχετε να κάνετε. Lauren φροντίζει ώστε τα προϊόντα αυτής της να ανταποκρίνονται όχι μόνο στις υψηλές απαιτήσεις σχεδιασμού, αλλά φυσικά και στην ποιότητα. Και στις δύο περιπτώσεις, είναι σαφές ότι πετυχαίνουν. σλιπ μποξεράκια Ralph Lauren σε συσκευασία δώρου των τριών τεμαχίων έχουν εξαιρετική εφαρμογή και είναι κατασκευασμένα από υλικά υψηλής ποιότητας. Κατά τη γνώμη μας, αξίζει σίγουρα την επένδυση.
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Σελίδα | 40°C |
| EAN | 5045019240035 |
42 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Είμαι ευτυχισμένος, φίλε.
Ναι, είναι καλό.
Τσεχική Δημοκρατία
Συγκλονιστικό σορτσάκι μπόξερ
Η Ralph είναι η νούμερο ένα μάρκα μου, οπότε ήξερα ότι θα ήταν εντάξει.
Τσεχική Δημοκρατία
Συνιστώ
Ωραίο bocerky, μου αρέσει το μπλε.
Τσεχική Δημοκρατία
Νίκαια
ωραία εμφάνιση
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές