| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 22.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 22.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 22.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 22.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
0 Στοιχείο ks
Αυτό το προϊόν δεν είναι πλέον σε απόθεμα
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
|
30,74 €
16,62 €
12,46 €
με έναν κωδικό: ΔΕΛΤΑ
|
| Αποθήκευση 14,11 € |
|
|
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 12,46 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| EAN | 3615730666821 |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| EAN | 3615730666821 |
8 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Σας ευχαριστώ
Το κατάστημα του εκπαιδευτή είναι ένα εξαιρετικό κατάστημα. Εγώ ψωνίζω μόνο από εκεί και δεν πρόκειται να το αλλάξω. Πάντα ωραία συμπεριφορά, η πωλήτρια θα βοηθήσει, θα συμβουλέψει. Γνώρισα και τον ιδιοκτήτη όταν έκανα την αγορά μου και γενικά τους ευχαριστώ για την πολύ καλή εξυπηρέτηση γιατί αν υπάρχει κάτι που μισώ, είναι ένας πωλητής που δεν εκτιμά τον πελάτη. Χάρη στην πωλήτρια, ανακάλυψα εσώρουχα που μου ταιριάζουν, που μου αρέσει η εμφάνισή τους και κυρίως την εξέλιξη από το χαμηλής ποιότητας τρόμο σε υψηλής ποιότητας εσώρουχα. Σας ευχαριστώ!!! Συνιστώ: Τα εσώρουχα που αγοράζετε από την εταιρεία σας είναι πολύ καλές επιλογές.
Τσεχική Δημοκρατία
Ηλεκτρονική αγορά.
Το στοιχείο έφτασε γρήγορα και φαίνεται ακριβώς όπως απεικονίζεται.
Τσεχική Δημοκρατία
Το συνιστώ.
Δεν μπορώ να χορτάσω τον Ralph Lauren. Το φοράω εδώ και μερικούς μήνες, και εξακολουθεί να φαίνεται καλό μετά το πλύσιμο.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές