| Ταχύτητα παράδοσης: | τη Δευτέρα 20.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | τη Δευτέρα 20.4. στον τόπο σας |
| Speedex | τη Δευτέρα 20.4. στον τόπο σας |
| ACS | τη Δευτέρα 20.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
914 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| NEDETO - ΆΝΔΡΕΣ | ||
| ΑΝΔΡΙΚΆ ΜΠΟΞΕΡΆΚΙΑ/ΣΛΙΠ | ||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΜΈΣΗΣ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-77 | 34 |
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
| 6XL | 131-137 | 50 |
| 7XL | 138-144 | 52 |
| 8XL | 145-150 | 54 |
| 9XL | 151-156 | 56 |
| 10XL | 157-163 | 58 |
✅ 4,41 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΑΛΦΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 0 |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 44,10 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473209252 |
Αφεθείτε στη μέγιστη άνεση με τα ανδρικά σορτς μποξεράκια Nedeto, σχεδιασμένα για καθημερινή χρήση και κομψές εμφανίσεις. Ο απλός, κομψός σχεδιασμός σε μαύρο χρώμα είναι κατάλληλος για κάθε περίσταση, είτε πηγαίνετε στη δουλειά, είτε αθλείστε, είτε απλά αράζετε στον καναπέ. Αυτά τα μποξεράκια θα σας κάνουν να αισθάνεστε άνετα και σίγουροι όλη μέρα.
Το μποξεράκι Nedeto είναι κατασκευασμένο από συνδυασμό βαμβακιού και ελαστάνης, που εξασφαλίζει απαλότητα και ελαστικότητα. Το βαμβάκι αναπνέει και είναι άνετο στην αφή, ενώ το ελαστάν επιτρέπει στο εσώρουχο να προσαρμόζεται τέλεια στο σώμα σας και να σας προσφέρει τέλεια άνεση κατά τη διάρκεια των καθημερινών δραστηριοτήτων. Αυτό το υλικό είναι μια εξαιρετική επιλογή τόσο για casual wear όσο και για τις εξαιρετικές αθλητικές σας επιδόσεις.
Τα ανδρικά σορτς μποξεράκια Nedeto έχουν απλή, μινιμαλιστική εμφάνιση με ζώνη μέσης που κρατάει σταθερά αλλά δεν πιέζει. Τα μακρύτερα πόδια είναι πρακτικά και σας προσφέρουν μέγιστη άνεση είτε κάθεστε στο γραφείο είτε ανεβαίνετε λόφους. Αυτός ο συνδυασμός κλασικού κοψίματος και ελαστικού εξασφαλίζει ότι το σλιπ μπόξερ εφαρμόζει τέλεια σε κάθε σώμα.
Δεν πουλάμε μόνο εσώρουχα Nedeto, αλλά υποστηρίζουμε και την παραγωγή τους. Τούτου λεχθέντος, το έχουμε δοκιμάσει διεξοδικά στον εαυτό μας και δεν θα το αφήσουμε να πάει χαμένο. Είτε παραγγείλετε μποξεράκια είτε κάλτσες, μπορείτε πάντα να απολαμβάνετε κορυφαία ποιότητα σε λογική τιμή. Όχι μόνο οι άνδρες, αλλά και οι γυναίκες θα απολαύσουν το Nedeto - θα βρείτε επίσης κομψά εσώρουχα (συμπεριλαμβανομένων των εμμηνορροϊκών). Τα μπόξερ κατασκευάζονται στην Τουρκία
Για να διαρκέσουν αυτά τα μποξεράκια όσο το δυνατόν περισσότερο και να διατηρήσουν την αρχική τους εμφάνιση και ελαστικότητα, σας συνιστούμε να ακολουθήσετε τις παρακάτω οδηγίες:
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473209252 |
3 149 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Μπόξερς
Ωραίο υλικό και φοριέται υπέροχα. Μεγάλος έπαινος!
Τσεχική Δημοκρατία
Σορτς
Έχω το σορτσάκι εδώ και περίπου έξι μήνες. Το ένα κομμάτι ήταν μερικώς σκισμένο στη ραφή. Μετά από αρκετά πλυσίματα, το ελαστικό έχει αρχίσει να υποβαθμίζεται, το οποίο σταδιακά αποσυντίθεται. Δεν τα βάζουμε στο στεγνωτήριο και τα πλένουμε στους 30°C.
Τσεχική Δημοκρατία
Σούπερ μποξεράκια
Φθηνά και άνετα μποξεράκια, τα φοράω κάθε μέρα.
Τσεχική Δημοκρατία
Τσεχική Δημοκρατία
Σούπερ
Τσεχική Δημοκρατία
ΟΧΙ ποιότητα
Απολύτως τρισκατάλληλη ποιότητα, είναι ένα τέχνασμα μάρκετινγκ με έκπτωση, τα σορτς δεν αξίζουν ούτε 50,-. Το φθηνότερο λεπτό υλικό, XL σορτς είναι μικρό, αμέσως γδαρσίματα στη βουβωνική χώρα. Μην ξεγελιέστε από ψευδώς γραμμένες κριτικές. Ντροπιαστικό
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές