| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
41 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| BENYSØN - ΆΝΔΡΕΣ | ||
| BOXERKY | ||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΜΈΣΗΣ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|
| M | 70-77 | 32,5 |
| L | 78-85 | 36 |
| XL | 86-92 | 38 |
| XXL | 93-98 | 39 |
✅ 4,01 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΔΕΛΤΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 20,03 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 6013816931943 |
Απλότητα, ποιότητα και μέγιστη άνεση - αυτό ακριβώς προσφέρουν τα ανδρικά μποξεράκια Benysøn από βαμβακερό πλεκτό με μακριά μπατζάκια. Θα λατρέψετε αυτό το ευέλικτο εσώρουχο για το άνετο υλικό του και τη διαχρονική του εμφάνιση. Είτε βρίσκεστε στο γραφείο όλη μέρα, κάνετε αθλήματα, είτε απλώς θέλετε να απολαύσετε την άνεση του σπιτιού, αυτά τα μποξεράκια δεν θα σας απογοητεύσουν.
Τα ανδρικά μπόξερ Benysøn είναι κατασκευασμένα από άνετο βαμβάκι με ανάμειξη ελαστάνης. Το βαμβάκι είναι φυσικά απαλό, αναπνεύσιμο και φιλικό προς το δέρμα, ενώ η ελαστάνη παρέχει την απαραίτητη ελαστικότητα, έτσι ώστε τα μποξεράκια να εφαρμόζουν άνετα στο σώμα. Αυτό επιτρέπει στο εσώρουχο να προσαρμόζεται στις κινήσεις σας χωρίς να σας πιέζει ή να σας περιορίζει οπουδήποτε.
Το πολύχρωμο σχέδιο συμπληρώνεται από μια διακριτική υφασμένη ελαστική ταινία με το λογότυπο Benysøn, η οποία συγκρατεί αξιόπιστα τα μποξεράκια στη θέση τους. Το μακρύτερο πόδι προσθέτει στην άνεση όταν το φοράτε, είτε πηγαίνετε στη δουλειά, στην προπόνηση είτε απλώς χαλαρώνετε. Χάρη στην διαχρονική του εμφάνιση, ταιριάζει στην γκαρνταρόμπα κάθε σύγχρονου άνδρα, για τον οποίο η άνεση είναι εξίσου σημαντική με μια κομψή εμφάνιση.
Η Benysøn είναι μια μάρκα που εστιάζει σε αυτό που είναι πιο σημαντικό - άνεση, ποιότητα και στυλ στην καθημερινή απλότητα. Προσφέρει ανδρικά εσώρουχα και κάλτσες από άνετα υλικά όπως βαμβάκι, βισκόζη και ελαστάνη, που εγγυώνται άνεση όλη μέρα. Τα μποξεράκια και οι κάλτσες τους έχουν σχεδιαστεί με γνώμονα την πρακτικότητα, τη μοντέρνα κοπή και μια οικολογική προσέγγιση. Επομένως, η Benysøn αποτελεί ιδανική επιλογή για άνδρες που εκτιμούν τον καθαρό σχεδιασμό και την ειλικρινή κατασκευή χωρίς περιττούς συμβιβασμούς.
Για να διατηρήσετε τα αγαπημένα σας μποξεράκια σε άριστη κατάσταση για μεγάλο χρονικό διάστημα, σας συνιστούμε να ακολουθήσετε τις ακόλουθες οδηγίες συντήρησης.
Συμβουλή: Γίνετε ειδικός στη συντήρηση εσωρούχων με τις συμβουλές του άρθρου μας και δώστε στα αγαπημένα σας κομμάτια τη φροντίδα που τους αξίζει.
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 6013816931943 |
304 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
0x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
1x |
| 1 |
|
1x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Θα είναι μια χαρά
Το υλικό είναι καλό, είναι κρίμα που το μέγεθος δεν ταιριάζει καθόλου (είναι μικρό).
Τσεχική Δημοκρατία
Θα είναι μια χαρά
Το υλικό είναι καλό, είναι κρίμα που το μέγεθος δεν ταιριάζει καθόλου (είναι μικρό).
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές