| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
34 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| BELLINDA - ΆΝΔΡΕΣ | ||
| ΣΟΡΤΣ/ΜΠΌΞΕΡ ΣΟΡΤΣ | ||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-83 | 33 |
| L | 84-89 | 35 |
| XL | 90-97 | 39 |
| XXL | 98-104 | 41,5 |
✅ 3,34 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΔΕΛΤΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 20,03 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 96% βαμβάκι, 4 % ελαστάνη |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | Bellinda Czech Republic s.r.o., K Třešňovce 247, 533 75 Dolní Ředice, bellinda@dim.com |
| EAN | 8596473295101 |
Θέλετε πολύ ωραία μποξεράκια που να είναι και σε καλή τιμή; Τότε μπορούμε μόνο να σας προτείνουμε αυτά τα μποξεράκια Bellinda!
Το μποξεράκι Bellinda είναι κατασκευασμένο από άνετο υλικό και έχει μοντέρνο κόψιμο που ταιριάζει απόλυτα στην καθημερινή χρήση. Το πάνω μέρος του μποξεράκι είναι διακοσμημένο με ένα άνετο καουτσούκ, το οποίο δεν κόβει και δεν τσιμπάει. Αξίζει επίσης να αναφέρουμε την πολύ ευχάριστη τιμή που προσφέρει αυτή η μάρκα με τσέχικες ρίζες. Είτε το χειμώνα, είτε το καλοκαίρι, είτε στα σπορ, είτε στο κοστούμι, θα αισθάνεστε πάντα καλά με το βαμβακερό μποξεράκι Bellinda. Συσκευάζονται σύμφωνα με την τρέχουσα συλλογή.
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 96% βαμβάκι, 4 % ελαστάνη |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Κάλτσες | περισσότερο |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | Bellinda Czech Republic s.r.o., K Třešňovce 247, 533 75 Dolní Ředice, bellinda@dim.com |
| EAN | 8596473295101 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές