| Ταχύτητα παράδοσης: | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
0 Στοιχείο ks
Αυτό το προϊόν δεν είναι πλέον σε απόθεμα
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| PUMA - ΆΝΔΡΕΣ | ||
| ΜΠΟΞΕΡΆΚΙΑ / ΣΛΙΠ / ΣΟΡΤΣ | ||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|
| S | 71-79 | 34 |
| M | 79-88 | 35 |
| L | 89-99 | 38 |
| XL | 99-109 | 40 |
|
26,20 €
22,17 €
16,63 €
με έναν κωδικό: ΔΕΛΤΑ
|
| Αποθήκευση 4,03 € |
|
|
✅ 8,32 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΔΕΛΤΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 16,63 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Γερμανία, product.safety@puma.com |
| EAN | 8718824239101 |
Αυτά τα ανδρικά σλιπ τηςPuma είναι μερικά από τα πιο άνετα και προσιτά σλιπ της αγοράς μας. Η ποιότητα των σλιπ της Puma σε σύγκριση με την τιμή είναι απολύτως ασυναγώνιστη. Πρόκειται για πολύ ωραία επεξεργασμένα και μοντέρνα κομμένα σλιπ, τα οποία επίσης ταιριάζουν τέλεια, δεν γρατζουνίζουν και δεν στραγγαλίζουν. Θα εκτιμήσετε την άνεση, το κόψιμο και το ευχάριστο υλικό τόσο κατά τη διάρκεια της άθλησης όσο και της καθημερινής χρήσης.
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Γερμανία, product.safety@puma.com |
| EAN | 8718824239101 |
107 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
12x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Cool
Ωραία πράγματα, φαίνονται υπέροχα και είμαι χαρούμενος.
Τσεχική Δημοκρατία
όλα εντάξει
Ευχάριστο υλικό, ποιότητα κατασκευής.
Τσεχική Δημοκρατία
Σούπερ
εξαιρετική ποιότητα και τιμή
Τσεχική Δημοκρατία
Ο σύζυγός μου είναι ικανοποιημένος.
Όμορφο, ευχάριστο, ο σύζυγός μου είναι ενθουσιασμένος.
Τσεχική Δημοκρατία
Δεν μπορώ να το αφήσω να φύγει
Είμαι μια κλασική περίπτωση ανθρώπου που έκανε οικονομία σε όλα. Ακόμα και στα εσώρουχα. Χαίρομαι τόσο πολύ που η φίλη μου με έκανε να δοκιμάσω πιο πολυτελή εσώρουχα όπως αυτό. Το συνιστώ σε όλους. Κάνει τη διαφορά.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές