| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 22.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 22.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 22.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 22.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
0 Στοιχείο ks
Αυτό το προϊόν δεν είναι πλέον σε απόθεμα
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
|
16,62 €
12,46 €
με έναν κωδικό: ΔΕΛΤΑ
|
|
|
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 12,46 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 100% βαμβάκι |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| EAN | 8594190770451 |
Ανδρικά σορτς Slippsy κατασκευάζονται στην Τσεχική Δημοκρατία από 100% ποιοτικό βαμβάκι τυπωμένο με τα δικά μας σχέδια περιορισμένης έκδοσης. Η άνετη φαρδιά εφαρμογή που δεν θα σας τραβήξει πουθενά, σε συνδυασμό με το μαλακό βαμβακερό ύφασμα, θα σας δώσει μια αίσθηση άνεσης όταν το φοράτε καθημερινά, όταν κοιμάστε ή όταν αράζετε στο σπίτι. Χρωματικός σχεδιασμός Slippsy σορτς είναι σίγουρο ότι θα σας φτιάξει τη μέρα!
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 100% βαμβάκι |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| EAN | 8594190770451 |
128 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Μεγάλη ποικιλία αγαθών
Τσέχικο και ποιοτικό προϊόν, πολύ γρήγορη παράδοση.
Μεγάλη ιδέα-πουκάμισα για όλη την οικογένεια.
Πραγματικά μεγάλη επιλογή.
Τσεχική Δημοκρατία
Πραγματικά καλό
Υψηλής ποιότητας σχεδιασμός. Έχω πλύνει αρκετές φορές στο 40 και παρόλο που φοβόμουν να το πλύνω, δεν υπήρχε λόγος, τα χρώματα παραμένουν τα ίδια.
Τσεχική Δημοκρατία
ικανοποιημένος με την τιμή
Η φίλη μου με έπεισε να το αγοράσω, οπότε θα το παραγγείλω :D
ΥΓ: Καλές τιμές.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές