| Ταχύτητα παράδοσης: | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
634 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| ΑΝΔΡΙΚΌ ΣΟΡΤΣΆΚΙ 2PACK | |
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|
| M | 38 |
| L | 40 |
| XL | 42,5 |
| XXL | 44 |
| 3XL | 46 |
| 4XL | 48 |
| 5XL | 50 |
✅ 11,53 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΔΕΛΤΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 23,06 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 100% βαμβάκι |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473253514 |
Αφεθείτε στην κομψή άνεση με ένα οικονομικό πακέτο ανδρικών σορτς Pietro Filipi. Σε αυτό το πακέτο, θα βρείτε κομψά σορτσάκια σε παιχνιδιάρικο πολύχρωμο σχέδιο που είναι ιδανικό για τους σύγχρονους άνδρες που ενδιαφέρονται για την ποιότητα και την άνεσή τους. Η ιδανική επιλογή για καθημερινή χρήση, εργασία ή άνετη ξεκούραση στο σπίτι.
Η βερμούδα είναι κατασκευασμένη από βαμβάκι υψηλής ποιότητας που είναι μαλακό στην αφή, αναπνέει και είναι κατάλληλο για ολοήμερη χρήση. Το βαμβάκι προσφέρει μια άνετη αίσθηση στο δέρμα και απομακρύνει φυσικά την υγρασία, κάτι που θα εκτιμήσετε κατά τη διάρκεια μιας κουραστικής ημέρας στη δουλειά ή κατά τη διάρκεια της χαλάρωσης στον καναπέ. Χάρη στο ποιοτικό υλικό θα απολαμβάνετε άνεση που θα σας συνοδεύει όλη την ημέρα.
Το κλασικό καρό μοτίβο ζωντανεύει με έντονα χρώματα που ταιριάζουν σε κάθε νεανική γκαρνταρόμπα. Το υφασμένο καουτσούκ με το λογότυπο Pietro Filipi όχι μόνο φαίνεται υπέροχο, αλλά εξασφαλίζει ότι το σορτς παραμένει καλά στη θέση του και δεν πιέζεται πουθενά. Τα μπροστινά κουμπιά προσθέτουν ένα πρακτικό και αισθητικό στοιχείο που θα εκτιμήσετε για καθημερινή χρήση. Το σορτς Pietro Filipi έχει πιο χαλαρή εφαρμογή που εξασφαλίζει άνεση και ελευθερία κινήσεων.
Η τσέχικη μάρκα Pietro Filipi έχει μακρά παράδοση στη χώρα μας. Αρχικά, η μάρκα ειδικευόταν σε σύγχρονα ρούχα για επιχειρήσεις, τα οποία ήταν δημοφιλή σε χιλιάδες ανθρώπους όχι μόνο σε αυτή τη χώρα, αλλά και στις ξένες αγορές. Τα εσώρουχα Pietro Filipi συνεχίζουν την παράδοση των προϊόντων υψηλής ποιότητας με μοντέρνα σχέδια που θα ανανεώσουν την γκαρνταρόμπα σας και θα σας κάνουν να δείχνετε όμορφοι. Τα σορτς κατασκευάζονται στο Μπαγκλαντές.
Για να διατηρήσετε το σορτς Pietro Filipi σας σαν καινούργιο για μεγάλο χρονικό διάστημα, είναι σημαντικό να το φροντίζετε σωστά.
Συμβουλή: Η εύρεση του κατάλληλου εσωρούχου που σας ταιριάζει απόλυτα μπορεί να αποτελέσει πρόκληση. Μόλις το βρείτε, αξίζει να το φροντίσετε καλά, ώστε να διαρκέσει για πολύ καιρό. Μπορείτε να βρείτε συμβουλές για το πώς να το κάνετε αυτό στο άρθρο μας.
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 100% βαμβάκι |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473253514 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές