| Ταχύτητα παράδοσης: | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
25 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| VOXX | |
| ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ | |
| ΜΈΓΕΘΟΣ | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 2,65 € ανά ζεύγος (με κωδικό: ΔΕΛΤΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 7,94 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σύνθεση | 80% βαμβάκι, 15 % πολυαμίδιο, 5% ελαστάν |
| Υψος κάλτσες | Αστράγαλος |
| Κλάση θερμοκρασίας | A (+10°C έως +35°C) |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευάζεται στην Τσεχική Δημοκρατία | Ναι |
| Κατασκευαστής | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281012303 |
Ψάχνετε για αθλητικές κάλτσες από άνετο βαμβακερό υλικό που απορροφά καλά την υγρασία; Τότε οι κάλτσες της τσέχικης μάρκας Voxx είναι η σωστή επιλογή.
Οι κάλτσες είναι κατασκευασμένες από ευχάριστο βαμβακερό υλικό και έχουν αλυσιδωτή μύτη. Αυτές οι κάλτσες είναι εξαιρετικές για υψηλή απορρόφηση ιδρώτα, φτιάχτηκαν κυρίως για σπορ, αλλά θα τις εκτιμήσετε και για περιστασιακή χρήση. Από τη δική μας εμπειρία μπορούμε να συστήσουμε μόνο αυτές τις κάλτσες Voxx.
Όσον αφορά το πλύσιμο - πλύνετε τις κάλτσες στους 40°C το πολύ και μην τις βάλετε στο στεγνωτήριο, διαφορετικά μπορεί να μην μπορείτε να τις φορέσετε πλέον. Μάθετε περισσότερα στις παρακάτω πληροφορίες για το κλασικό προϊόν.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σύνθεση | 80% βαμβάκι, 15 % πολυαμίδιο, 5% ελαστάν |
| Υψος κάλτσες | Αστράγαλος |
| Κλάση θερμοκρασίας | A (+10°C έως +35°C) |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευάζεται στην Τσεχική Δημοκρατία | Ναι |
| Κατασκευαστής | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281012303 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές