| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
35 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| VOXX | |
| ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ | |
| ΜΈΓΕΘΟΣ | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 3,40 € ανά ζεύγος (με κωδικό: ΔΕΛΤΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 10,20 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Υλικό | Βισκόζη (από κυτταρίνη μπαμπού) |
|---|---|
| Σύνθεση | 80% βισκόζη (από κυτταρίνη μπαμπού), 17 % πολυαμίδιο, 3 % ελαστάνη |
| Υψος κάλτσες | Χαμηλή |
| Κλάση θερμοκρασίας | A (+10°C έως +35°C) |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευάζεται στην Τσεχική Δημοκρατία | Ναι |
| Κατασκευαστής | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281076893 |
Ψάχνετε για κάλτσες από άνετο υλικό μπαμπού που έχει φυσική αντιβακτηριακή προστασία; Τότε οι κάλτσες της τσέχικης μάρκας Voxx είναι η σωστή επιλογή.
Κάλτσες για σπορ ή περπάτημα, για διασκέδαση ή χαλάρωση στο σπίτι; Σίγουρα επιλέξτε αυτές τις κάλτσες μπαμπού! Οι κάλτσες μπαμπού είναι πολύ ευχάριστες στην αφή. Έχουν αντιαλλεργική και αντιβακτηριακή δράση. Οι κάλτσες είναι καλοφτιαγμένες, έχουν ένα μη πιεστικό αλυσοδεμένο δάχτυλο.
Μάθετε περισσότερα στις παρακάτω πληροφορίες για το κλασικό προϊόν.
| Υλικό | Βισκόζη (από κυτταρίνη μπαμπού) |
|---|---|
| Σύνθεση | 80% βισκόζη (από κυτταρίνη μπαμπού), 17 % πολυαμίδιο, 3 % ελαστάνη |
| Υψος κάλτσες | Χαμηλή |
| Κλάση θερμοκρασίας | A (+10°C έως +35°C) |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευάζεται στην Τσεχική Δημοκρατία | Ναι |
| Κατασκευαστής | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281076893 |
372 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Κάλτσες VOXX
Σούπερ κάλτσες, διατηρούν το σχήμα τους και μετά το πλύσιμο σαν καινούργιες.
Τσεχική Δημοκρατία
VoXX λευκές κάλτσες μπαμπού
Σούπερ κάλτσες και δροσερό υλικό.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές