| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
24 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| VOXX | |
| ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ | |
| ΜΈΓΕΘΟΣ | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 10,73 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Υλικό | Τεχνητή ίνα |
|---|---|
| Σύνθεση | 85% πολυπροπυλένιο, 15 % ελαστάνη |
| Κλάση θερμοκρασίας | B (-5°C έως +20°C) |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευάζεται στην Τσεχική Δημοκρατία | Ναι |
| Κατασκευαστής | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281022395 |
Δώστε στα πόδια σας τη μέγιστη στήριξη, είτε αθλείστε, είτε εργάζεστε όρθιοι, είτε περνάτε ώρες εν κινήσει. Οι κάλτσες συμπίεσης γονάτου VoXX έχουν σχεδιαστεί για υψηλή απόδοση και άνεση όλη την ημέρα. Χάρη στην ανατομική τους κοπή, τη διαβαθμισμένη συμπίεση και την αντιβακτηριδιακή προστασία με ιόντα αργύρου, είναι ιδανικά όχι μόνο για αθλητές, αλλά και για επαγγελματίες υγείας, έγκυες γυναίκες ή όποιον βρίσκεται «όρθιος» για μεγάλο χρονικό διάστημα.
Οι κάλτσες συμπίεσης γονάτου VoXX είναι κατασκευασμένες από ένα λειτουργικό μείγμα πολυπροπυλενίου και ελαστάνης, το οποίο εξασφαλίζει σταθερή εφαρμογή γύρω από το πόδι χωρίς να περιορίζει την κίνηση. Χάρη στη σύγχρονη τεχνολογία με ιόντα αργύρου, αποτρέπει αποτελεσματικά την ανάπτυξη βακτηρίων και τον σχηματισμό οσμής - ακόμη και κατά τη διάρκεια παρατεταμένης χρήσης ή υψηλής σωματικής άσκησης. Το υλικό στεγνώνει γρήγορα, είναι ελαφρύ και ανθεκτικό, ιδανικό για αθλήματα και καθημερινή χρήση.
Οι κάλτσες μέχρι το γόνατο ασκούν σταδιακή πίεση μασάζ στα κουρασμένα πόδια σας, η οποία βελτιώνει τη ροή του αίματος και έτσι προάγει την ταχύτερη αναγέννηση των μυών, την καλύτερη οξυγόνωση και τη συνολική άνεση κατά τη διάρκεια μακροχρόνιας άσκησης. Αποτελούν μια εξαιρετική πρόληψη κατά του πρηξίματος, των κιρσών ή της αίσθησης βαριών ποδιών. Η ενισχυμένη επένδυση από πετσετέ ύφασμα στη φτέρνα και το πέλμα απορροφά αποτελεσματικά τους κραδασμούς και αυξάνει την άνεση. Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε κατά τη διάρκεια έντονων αθλημάτων, ορθοστασίας, μεγάλων ταξιδιών ή ως μέρος της καθημερινής σας ένδυσης.
Η τσεχική εταιρεία VoXX ειδικεύεται στις κάλτσες που είναι κατασκευασμένες από άνετα και λειτουργικά υλικά, ώστε να θέλετε να τις φοράτε συνέχεια. Είτε επιλέξετε ψηλό είτε χαμηλό κόψιμο, μπορείτε πάντα να βασίζεστε στις κάλτσες σας. Μπορείτε να τα φορέσετε στη δουλειά ή στον ελεύθερο χρόνο και θα αισθάνεστε πάντα όσο το δυνατόν πιο άνετα. Χάρη στην ακριβή κατασκευή τους, οι κάλτσες VoXX θα ενθουσιάσουν ακόμη και τους πιο απαιτητικούς πελάτες.
Για να διατηρήσετε τις αγαπημένες σας κάλτσες σε άριστη κατάσταση για μεγάλο χρονικό διάστημα, σας συνιστούμε να ακολουθήσετε τις παρακάτω οδηγίες συντήρησης.
Συμβουλή: Γίνετε ειδικός στη συντήρηση εσωρούχων με τις συμβουλές του άρθρου μας και δώστε στα αγαπημένα σας κομμάτια τη φροντίδα που τους αξίζει.
| Υλικό | Τεχνητή ίνα |
|---|---|
| Σύνθεση | 85% πολυπροπυλένιο, 15 % ελαστάνη |
| Κλάση θερμοκρασίας | B (-5°C έως +20°C) |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευάζεται στην Τσεχική Δημοκρατία | Ναι |
| Κατασκευαστής | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281022395 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές