| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 15.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 15.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 15.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 15.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
107 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| MAIDENFORM | |
| MAIDENFORM ΕΣΏΡΟΥΧΑ ΠΕΡΙΌΔΟΥ | |
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) |
|---|---|
| S | 92-94 |
| M | 97-99 |
| L | 102-104 |
| XL | 107-109 |
| XXL | 112-114 |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 12,46 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | Έχει ύψος 175 cm, ζυγίζει 51 kg και φοράει μέγεθος S. |
|---|---|
| Υλικό | Τεχνητή ίνα |
| Σύνθεση | 78 % νάιλον, 22 % ελαστάνη |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | HanesBrands, 1000 East Hanes Mill Road, Winston Salem, NC 27105, contact_us@hanes.com |
| EAN | 196062991100 |
Τα εσώρουχα περιόδου Maidenform συνδυάζουν τον κομψό σχεδιασμό με την πρακτική λειτουργικότητα. Η χρήση μαλακού νάιλον και δαντέλας σας κάνει να αισθάνεστε άνετα και κομψά, ακόμη και κατά τη διάρκεια των ημερών σας. Τα εσώρουχα είναι κατάλληλα για ελαφριά έως μέτρια έμμηνο ρύση, παρέχουν αξιόπιστη προστασία και είναι σχεδιασμένα για να ταιριάζουν ακόμη και σε γυναίκες με πλήρη σωματική διάπλαση.
Τα εσώρουχα Maidenform είναι κατασκευασμένα από συνδυασμό πολυαμιδίου και ελαστάνης. Αυτό το υλικό παρέχει ευελιξία, απαλότητα και ανθεκτικότητα που προσαρμόζεται στις ανάγκες σας. Το απορροφητικό μέρος είναι λεπτό, το οποίο εξασφαλίζει την άνεση και την αορατότητα του εσώρουχου, αλλά ταυτόχρονα προστατεύει αποτελεσματικά. Ταυτόχρονα, το εσώρουχο είναι απαλό και λείο στο δέρμα, κάτι που σίγουρα θα εκτιμήσετε κατά τη διάρκεια των πιο πολυάσχολων ημερών.
Ο συνδυασμός δαντέλας και λείου υλικού στο μπροστινό μέρος δημιουργεί μια κομψή και θηλυκή εμφάνιση. Το κόψιμο μπικίνι με χαμηλότερη μέση εξασφαλίζει άνετη εφαρμογή και ευέλικτη χρήση, το εσώρουχο κρύβεται εύκολα κάτω από οποιοδήποτε ντύσιμο. Χάρη στον διακριτικό σχεδιασμό του, το εσώρουχο περιόδου Maidenform δεν ξεχωρίζει από τα κανονικά εσώρουχα, οπότε θα ενισχύσει εύκολα την αυτοπεποίθησή σας ακόμη και τις πιο δύσκολες ημέρες.
Η αμερικανική μάρκα Maidenform υπερηφανεύεται για τη βαθιά γνώση του γυναικείου σώματος και των αναγκών του. Με ακριβή κοψίματα που προσαρμόζονται στη σιλουέτα σας και ποιοτικά υλικά, θα νιώθετε αυτοπεποίθηση κατά τη διάρκεια της περιόδου σας και καθημερινά. Ο κομψός και διαχρονικός σχεδιασμός είναι μια επιτυχία για τον τρόπο ζωής σας.
Συμβουλή: Όταν βρίσκετε εσώρουχα περιόδου που σας ταιριάζουν και σας ταιριάζουν, αξίζουν την καλύτερη φροντίδα. Με το σωστό χειρισμό, θα σας εξυπηρετεί αξιόπιστα για πολύ καιρό. Μπορείτε να βρείτε συμβουλές για το πώς να το κάνετε αυτό στο άρθρο μας.
| Model | Έχει ύψος 175 cm, ζυγίζει 51 kg και φοράει μέγεθος S. |
|---|---|
| Υλικό | Τεχνητή ίνα |
| Σύνθεση | 78 % νάιλον, 22 % ελαστάνη |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | HanesBrands, 1000 East Hanes Mill Road, Winston Salem, NC 27105, contact_us@hanes.com |
| EAN | 196062991100 |
230 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
έχει εσώρουχο
Ήθελα τα εσώρουχα ms σε ένα άλλο χρώμα εκτός από το μαύρο και είμαι πολύ ικανοποιημένη, ποιότητα και ωραία εφαρμογή.
Τσεχική Δημοκρατία
σλιπ
ωραία εσώρουχα σώματος
Τσεχική Δημοκρατία
ms briefs
Ευχάριστο, πρακτικό για ms
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές