| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
0 Στοιχείο ks
Αυτό το προϊόν δεν είναι πλέον σε απόθεμα
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| CALVIN KLEIN - ΓΥΝΑΊΚΕΣ | |||
| ΕΣΏΡΟΥΧΑ / ΣΤΡΙΝΓΚ | |||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΜΈΣΗΣ (CM) | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
34,27 €
32,75 €
24,56 €
με έναν κωδικό: ΔΕΛΤΑ
|
| Αποθήκευση 1,51 € |
|
|
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 24,56 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Σύνθεση | 72 % νάιλον, 28 % ελαστάνη |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113227052 |
ΤαtitleεσώρουχαtitleCalvintitleKleintitle φαίνονται πολύ πολυτελή, όχι μόνο χάρη στο κόψιμο. Το υλικό που χρησιμοποιείται εφαρμόζει καλά και είναι πολύ ευχάριστο στην αφή. Δεν υπάρχει τίποτα κακό να πει κανείς για τα Klein αυτής της ποιότητας. Εκπληκτικά άνετο υλικό και τέλεια εφαρμογή ταιριάζει και ειδικά φαίνονται υπέροχα. Είναι επίσης βέβαιο ότι θα σας ευχαριστήσει ως πολυτελές δώρο.
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Σύνθεση | 72 % νάιλον, 28 % ελαστάνη |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113227052 |
9 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Πολύ καλά
Δεν μπορώ να χορτάσω τον Calvin Klein
Τσεχική Δημοκρατία
Calvin Klein
Αυτή η μάρκα είναι πολύ υψηλής ποιότητας, την αγοράζω εδώ και αρκετά χρόνια.
Τσεχική Δημοκρατία
Σούπερ εσώρουχα
Ποιοτικό υλικό που κρατάει το σχήμα του.
Τσεχική Δημοκρατία
Όλα εντάξει
Ακριβώς το προϊόν που έψαχνα
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές