| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
-1 Στοιχείο ks
Αυτό το προϊόν δεν είναι πλέον σε απόθεμα
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| ΓΥΝΑΙΚΕΊΑ ΕΣΏΡΟΥΧΑ | |
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) |
|---|---|
| S | 60-65 |
| M | 66-71 |
| L | 72-77 |
| XL | 78-84 |
| XXL | 85-90 |
|
45,36 €
24,69 €
12,35 €
με έναν κωδικό: ΑΛΦΑ
|
| Αποθήκευση 20,67 € |
|
|
✅ 2,48 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΑΛΦΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 12,35 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Αγγίξτε το εσωτερικό στρώμα | βαμβακερή πλέξη |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473118806 |
Αυτό το σετ μαύρων εσώρουχων πέντε τεμαχίων από τη Nedeto σας προσφέρει μέγιστη άνεση και απλό αλλά κομψό σχεδιασμό. Τα εσώρουχα κλασικού κοψίματος είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση χάρη στο υψηλής ποιότητας υλικό, το οποίο σας εγγυάται άνετη αίσθηση και αυτοπεποίθηση καθ' όλη τη διάρκεια της ημέρας. Είτε πηγαίνετε στη δουλειά, είτε αθλείστε, είτε χαλαρώνετε, αυτά τα εσώρουχα σας δίνουν όλα όσα χρειάζεστε.
Το εσώρουχο Nedeto είναι κατασκευασμένο από μείγμα βαμβακιού και ελαστάνης, το οποίο πιστεύουμε ότι είναι ο ιδανικός συνδυασμός για εσώρουχα. Το βαμβάκι είναι διαπνέον, μαλακό και ευχάριστο στο δέρμα, ενώ το ελαστάν παρέχει την απαραίτητη ελαστικότητα και σταθερότητα στο σχήμα. Ένα εσωτερικό στρώμα από βαμβακερή πλέξη εξασφαλίζει μια άνετη εμπειρία φθοράς.
Αυτά τα γυναικεία εσώρουχα έχουν κλασικό κόψιμο που σας προσφέρει άνεση και τονίζει όμορφα τον πισινό σας. Χάρη στην κλασική ελαστική ζώνη μέσης, κρατούν καλά στη θέση τους χωρίς να σας πιέζουν ή να σας κόβουν. Το μαύρο χρώμα είναι ευέλικτο και διαχρονικό, καθιστώντας αυτό το παντελόνι μια εξαιρετική επιλογή για κάθε περίσταση. Τα εσώρουχα κατασκευάζονται στην Τουρκία.
Προκειμένου να διατηρηθεί η ποιότητα και η άνεση των εσώρουχων για όσο το δυνατόν μεγαλύτερο χρονικό διάστημα, είναι σημαντικό να ακολουθήσετε τις ακόλουθες οδηγίες:
Συμβουλή: Γίνετε ειδικοί στη συντήρηση των εσωρούχων με τις συμβουλές του άρθρου μας και δώστε στα αγαπημένα σας κομμάτια τη φροντίδα που τους αξίζει.
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Αγγίξτε το εσωτερικό στρώμα | βαμβακερή πλέξη |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473118806 |
3 007 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
24x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
1x |
| 1 |
|
2x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Ευχάριστο υλικό
Πολύ ωραίο υλικό, το μέγεθος ταιριάζει σύμφωνα με το διάγραμμα
Τσεχική Δημοκρατία
Νιώθω σαν να κλέβω
Απίστευτα καλή τιμή - έδωσα στο δίσκο ένα πακέτο για να νιώσω καλύτερα.
Το εσώρουχο είναι άνετο, τόσο η κόρη μου όσο και εγώ το έχουμε.
Τσεχική Δημοκρατία
Συνιστώ
Έχω ήδη αγοράσει ένα δεύτερο πακέτο. Υπέροχο υλικό.
Τσεχική Δημοκρατία
ποιότητα σε καλή τιμή
Τσεχική Δημοκρατία
Εξαιρετικό
Υλικό πολύ ευχάριστο. Μέγεθος όπως φαίνεται στον πίνακα. Ικανοποίηση, συνιστώ.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές