| Ταχύτητα παράδοσης: | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
261 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| STYX - ΓΥΝΑΊΚΕΣ | ||
| ΚΟΡΊΤΣΙΑ/ΤΑΝΓΚΑ | ||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|
| S | 73-77 | 36 |
| M | 78-83 | 38 |
| L | 84-89 | 40 |
| XL | 90-94 | 42 |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 9,97 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι, Modal |
| Σύνθεση | 47 % βαμβάκι, 47 % modal, 6% ελαστάν |
| Αγγίξτε το εσωτερικό στρώμα | βαμβακερή πλέξη |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευάζεται στην Τσεχική Δημοκρατία | Ναι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473159410 |
Ψάχνετε το ιδανικό εσώρουχο που συνδυάζει άνεση, στυλ και ποιότητα τσεχικής παραγωγής; Το γυναικείο εσώρουχο Styx με μπούστο είναι η ιδανική επιλογή για καθημερινή χρήση. Με εξαιρετικό συνδυασμό υλικών και άνετη εφαρμογή, εγγυάται μέγιστη άνεση όλη μέρα, είτε βρίσκεστε στη δουλειά, είτε στο σπίτι, είτε στο γυμναστήριο.
Το εσώρουχο Styx είναι κατασκευασμένο από ένα κορυφαίο μείγμα βαμβακιού, μοντάλ και ελαστάνης που εξασφαλίζει μέγιστη άνεση και προσαρμόζεται τέλεια στο σώμα σας. Το βαμβάκι προσφέρει μια ευχάριστη και φυσική αίσθηση στο δέρμα, το εσώρουχο είναι ευχάριστα μαλακό, απαλό και αναπνέει υπέροχα. Χάρη στις συνθετικές ίνες υψηλής ποιότητας, το εσώρουχο είναι απόλυτα ελαστικό, ώστε να εφαρμόζει καλά και να προσαρμόζεται τέλεια στο σώμα σας.
Τα εσώρουχα Styx είναι ιδανικά για τις γυναίκες που αναζητούν απόλυτη άνεση χωρίς συμβιβασμούς. Χάρη στο ακριβές κόψιμο με τα πόδια, το εσώρουχο δεν κόβει πουθενά και μπορείτε να το φορέσετε στη δουλειά, σε ένα ταξίδι και δεν θα σας ντροπιάσει ούτε σε ένα ραντεβού. Η ελαστική ζώνη στη μέση δίνει στο παντελόνι μια μοντέρνα και ελαφρώς σπορ εμφάνιση.
Τα εσώρουχα Styx κατασκευάζονται εξ ολοκλήρου στην Τσεχική Δημοκρατία. Αυτή η παραδοσιακή τσέχικη μάρκα με ιστορία άνω των 30 ετών ενδιαφέρεται για την ποιότητα των προϊόντων της και χρησιμοποιεί σύγχρονη τεχνολογία και παραδοσιακές μεθόδους για να εξασφαλίσει την υψηλότερη ποιότητα και άνεση. Επιπλέον, η Styx είναι μία από τις ιδιωτικές μας ετικέτες με την οποία δίνουμε τη μεγαλύτερη δυνατή προσοχή και θα τους αναγνωρίσουμε πολλά εύσημα για τις επιδόσεις τους - τις έχουμε δοκιμάσει οι ίδιοι.
Συμβουλή: Γίνετε ειδικός στη συντήρηση εσωρούχων με τις συμβουλές του άρθρου μας και δώστε στα αγαπημένα σας κομμάτια τη φροντίδα που τους αξίζει.
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι, Modal |
| Σύνθεση | 47 % βαμβάκι, 47 % modal, 6% ελαστάν |
| Αγγίξτε το εσωτερικό στρώμα | βαμβακερή πλέξη |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευάζεται στην Τσεχική Δημοκρατία | Ναι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473159410 |
281 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Τέλεια εφαρμογή.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές