| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
35 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| STYX - ΓΥΝΑΊΚΕΣ | ||
| ΚΟΡΊΤΣΙΑ/ΤΑΝΓΚΑ | ||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|
| S | 73-77 | 36 |
| M | 78-83 | 38 |
| L | 84-89 | 40 |
| XL | 90-94 | 42 |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 9,97 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 94 % βαμβάκι, 6% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευάζεται στην Τσεχική Δημοκρατία | Ναι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473198068 |
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 94 % βαμβάκι, 6% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευάζεται στην Τσεχική Δημοκρατία | Ναι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473198068 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές