| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
38 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| ΓΥΝΑΙΚΕΊΑ ΕΣΏΡΟΥΧΑ | ||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|
| S | 60-70 | 29 |
| M | 70-80 | 30,5 |
| L | 80-90 | 35,5 |
| XL | 90-100 | 37 |
| XXL | 100-115 | 39 |
✅ 2,77 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΑΛΦΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 8,31 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Αγγίξτε το εσωτερικό στρώμα | βαμβακερή πλέξη |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473206794 |
Επεκτείνετε τη συλλογή εσωρούχων σας με το κλασικό γυναικείο εσώρουχο Nedeto σε διάφορα χρώματα. Ο κλασικός συνδυασμός χρωμάτων διασφαλίζει ότι θα βρείτε πάντα το τέλειο κομμάτι για κάθε ντύσιμο. Αυτά τα εσώρουχα έχουν σχεδιαστεί για να παρέχουν μέγιστη άνεση σε κάθε περίσταση, τονίζοντας παράλληλα τη θηλυκότητά σας.
Τα εσώρουχα Nedeto είναι κατασκευασμένα από ένα υψηλής ποιότητας μείγμα βαμβακιού και ελαστάνης. Το βαμβάκι προσφέρει απαλότητα και αναπνοή, γεγονός που συμβάλλει στην άνεση κατά τη διάρκεια όλης της ημέρας. Η ελαστάνη προσδίδει στο εσώρουχο ελαστικότητα, η οποία είναι σημαντική για άνετη χρήση χωρίς άβολο σφίξιμο ή γλίστρημα. Χάρη σε αυτόν τον συνδυασμό υλικών, τα εσώρουχα δεν είναι μόνο ευχάριστα στην αφή, αλλά και ανθεκτικά και ισχυρά.
Το εσώρουχο έχει κλασικό κόψιμο με χαμηλή μέση, το οποίο είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση και αθλητικές δραστηριότητες. Μια ευχάριστη ελαστική ζώνη στη μέση εξασφαλίζει ότι το εσώρουχο παραμένει τέλεια στη θέση του και δεν γλιστράει. Ο μινιμαλιστικός σχεδιασμός σε δύο αποχρώσεις σας επιτρέπει να συνδυάσετε εύκολα το σλιπ με οποιοδήποτε ντύσιμο, είτε πρόκειται για ένα στενό τζιν είτε για ένα κοστούμι εργασίας.
Η μάρκα Nedeto δημιουργήθηκε ως ιδιωτική μας ετικέτα, έτσι ώστε να μπορούμε να σας προσφέρουμε κορυφαίας ποιότητας τσέχικα εσώρουχα στα οποία δεν θα ξοδέψετε ολόκληρο το μισθό σας. Τα γυναικεία εσώρουχα αξίζουν την υψηλότερη ποιότητα, γι' αυτό δίνουμε προσοχή στην επιλογή των υλικών και στα εκλεπτυσμένα κοψίματα. Τα εσώρουχα Nedeto κατασκευάζονται στην Τουρκία.
Αξίζει να φροντίζετε καλά τα αγαπημένα σας κομμάτια, ώστε να σας κρατούν ευχαριστημένους για μεγάλο χρονικό διάστημα. Για τα εσώρουχα Nedeto, αρκεί να ακολουθήσετε μερικές απλές αρχές.
Συμβουλή: Η εύρεση του κατάλληλου εσωρούχου που σας ταιριάζει απόλυτα μπορεί να αποτελέσει πρόκληση. Μόλις το βρείτε, αξίζει να το φροντίσετε καλά, ώστε να διαρκέσει για πολύ καιρό. Για συμβουλές σχετικά με το πώς να το κάνετε αυτό, δείτε το άρθρο μας.
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Αγγίξτε το εσωτερικό στρώμα | βαμβακερή πλέξη |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473206794 |
449 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Άνετα εσώρουχα
Υπέροχο εσώρουχο από καταπληκτικό υλικό, δεν αισθάνομαι καν ότι το φοράω.
Τσεχική Δημοκρατία
Συνιστώ
Σούπερ, κορυφή, ωραία χρώματα
Τσεχική Δημοκρατία
Συνιστώ
Ταχύτητα παράδοσης ποιότητα σε λογική τιμή
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές