| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 22.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 22.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 22.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 22.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
8 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| CALVIN KLEIN - ΓΥΝΑΊΚΕΣ | |
| ΕΣΏΡΟΥΧΑ / ΣΤΡΙΝΓΚ | |
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) |
|---|---|
| S | 93-95 |
| M | 98-100 |
| L | 102-105 |
| XL | 104-111 |
| XXL | 112-119 |
| 3XL | 120-127 |
✅ 13,36 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΔΕΛΤΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 40,06 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | Έχει ύψος 175 cm, ζυγίζει 51 kg και φοράει μέγεθος S. |
|---|---|
| Υλικό | Modal |
| Σύνθεση | 93 % modal, 7 % ελαστάνη |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720109801040 |
Προσθέστε μια πινελιά πολυτέλειας και μοναδικότητας στην γκαρνταρόμπα σας με τα γυναικεία εσώρουχα Calvin Klein σε απλό χρωματικό σχέδιο. Με τον μινιμαλιστικό σχεδιασμό τους και τα ευχάριστα κλασικά τους κομμάτια, θα απολαύσετε ένα στυλ ιδανικό για καθημερινή χρήση και ειδικές περιστάσεις.
Τα εσώρουχα Calvin Klein είναι κατασκευασμένα από ένα υψηλής ποιότητας μείγμα μοντάλ και ελαστάνης, το οποίο ξεχωρίζει για την εξαιρετική απαλότητα, την αναπνοή και την ελαφρότητά του. Το Modal είναι πολύ απαλό στην αφή. Η ελαστάνη δίνει στο ύφασμα την απαραίτητη ελαστικότητα, χάρη στην οποία τα εσώρουχα προσαρμόζονται τέλεια στη σιλουέτα σας και διατηρούν το σχήμα τους ακόμα και μετά από πολλά πλυσίματα.
Η κλασική κατασκευή με το κλασικό λάστιχο στη μέση εξασφαλίζει μέγιστη άνεση όλη την ημέρα. Τα εσώρουχα έχουν σχεδιαστεί για να μην σας πιέζουν ή περιορίζουν πουθενά - μια ιδανική επιλογή για καθημερινή χρήση, εργασία, αναψυχή και ελαφριές αθλητικές δραστηριότητες.
Τα εξαιρετικά εσώρουχα του Calvin Klein είναι ένα από τα βασικά στελέχη της βιομηχανίας της μόδας. Τα γυναικεία εσώρουχα είναι μια από τις αποδείξεις ότι ο Calvin Klein ξέρει πώς να συνδυάζει την ποιότητα με το στυλ. Για περισσότερα από 50 χρόνια ύπαρξής της, η μάρκα έχει αποδείξει ότι λίγοι μπορούν να την ανταγωνιστούν στην αγορά εσωρούχων. Αν θέλετε να βασίζεστε στα εσώρουχά σας σε οποιαδήποτε κατάσταση, τότε θέλετε εσώρουχα Calvin Klein.
Ακολουθήστε αυτά τα απλά βήματα για να διατηρήσετε την ποιότητα και την άνεση:
Συμβουλή: Η αναζήτηση των αγαπημένων σας εσωρούχων μπορεί να είναι μακρύς δρόμος, γι' αυτό θέλουμε τα αγαπημένα σας κομμάτια να διαρκούν για πολύ καιρό. Γι' αυτό θα βρείτε επίσης πολλά υπέροχα gadgets για το πλύσιμο των εσωρούχων σας, όπως χαρτιά πλύσης ή σακούλες για ευαίσθητα ρούχα.
| Model | Έχει ύψος 175 cm, ζυγίζει 51 kg και φοράει μέγεθος S. |
|---|---|
| Υλικό | Modal |
| Σύνθεση | 93 % modal, 7 % ελαστάνη |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720109801040 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές