| Ταχύτητα παράδοσης: | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
24 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| BOSS - ΓΥΝΑΊΚΕΣ | |
| ΚΟΡΊΤΣΙΑ/ΤΑΝΓΚΑ | |
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) |
|---|---|
| S | 68-72 |
| M | 72-76 |
| L | 76-80 |
| XL | 80-84 |
| XXL | 84-88 |
| 3XL | 88-92 |
✅ 14,37 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΔΕΛΤΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 43,09 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | Έχει ύψος 175 cm, ζυγίζει 51 kg και φοράει μέγεθος S. |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Γερμανία, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063547247020 |
Ψάχνετε για ποιοτικά και άνετα εσώρουχα; Αυτά τα εσώρουχα από την παγκοσμίου φήμης μάρκα Hugo είναι μόνο για εσάς!
Τα γυναικεία εσώρουχα Hugo είναι ιδανικά για τις γυναίκες που επιθυμούν άνεση σε κάθε δραστηριότητα αναψυχής και καθημερινή χρήση. Χάρη στο υλικό που χρησιμοποιείται, θα αισθάνεστε σαν να φοράτε βαμβάκι όλη την ημέρα. Σας συνιστούμε να αγοράσετε ένα σουτιέν μαζί με το εσώρουχο, επειδή όλο το σετ φαίνεται απολύτως θεϊκό! :)
Όλες οι πληροφορίες μπορούν να βρεθούν στις πληροφορίες προϊόντος.
| Model | Έχει ύψος 175 cm, ζυγίζει 51 kg και φοράει μέγεθος S. |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Γερμανία, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063547247020 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές