| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
25 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| CALVIN KLEIN - ΓΥΝΑΊΚΕΣ | |||
| ΕΣΏΡΟΥΧΑ / ΣΤΡΙΝΓΚ | |||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΜΈΣΗΣ (CM) | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 20,03 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | Έχει ύψος 175 cm, ζυγίζει 51 kg και φοράει μέγεθος S. |
|---|---|
| Υλικό | Τεχνητή ίνα |
| Σύνθεση | 80% ανακυκλωμένο νάιλον, 20% ελαστάν |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720639686186 |
Χαρίστε στον εαυτό σας σαγηνευτικό στυλ και άνεση όλη μέρα με τα γυναικεία brazilian εσώρουχα Calvin Klein σε διαχρονικό μαύρο σχέδιο. Ο συνδυασμός θηλυκής κοπής, ντελικάτων λεπτομερειών και λειτουργικών υλικών τα καθιστά ιδανική επιλογή για καθημερινή χρήση και για ξεχωριστές στιγμές, όταν θέλετε να νιώθετε αυτοπεποίθηση και άνεση ταυτόχρονα.
Τα εσώρουχα είναι κατασκευασμένα από ένα απαλό και εύκαμπτο μείγμα ελαστάνης και μοντέρνων συνθετικών ινών. Οι συνθετικές ίνες διαπρέπουν σε ελαφρότητα, αναπνοή και ικανότητα απορρόφησης υγρασίας. Χάρη στην προστιθέμενη ελαστάνη, τα εσώρουχα προσαρμόζονται τέλεια στη σιλουέτα σας και διατηρούν το σχήμα τους ακόμα και μετά από πολλά πλυσίματα.
Τα βραζιλιάνικα εσώρουχα θα τονίσουν τα οπίσθιά σας, παρέχοντας παράλληλα επαρκή άνεση. Η λεπτή δαντέλα ή οι λεπτομέρειες με σχέδια δίνουν στα εσώρουχα μια θηλυκή πινελιά, ενώ η άνετη ζώνη προσαρμόζεται όμορφα στο σώμα χωρίς να το κόβει. Είναι η ιδανική επιλογή για γυναίκες που θέλουν να συνδυάσουν το στυλ με τη λειτουργικότητα.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε βραζιλιάνικα εσώρουχα Calvin Klein:
Τα εξαιρετικά εσώρουχα του Calvin Klein είναι ένα από τα βασικά στελέχη της βιομηχανίας της μόδας. Τα γυναικεία εσώρουχα είναι μια από τις αποδείξεις ότι ο Calvin Klein ξέρει πώς να συνδυάζει την ποιότητα με το στυλ. Για περισσότερα από 50 χρόνια ύπαρξής της, η μάρκα έχει αποδείξει ότι λίγοι μπορούν να την ανταγωνιστούν στην αγορά εσωρούχων. Αν θέλετε να βασίζεστε στα εσώρουχά σας σε οποιαδήποτε κατάσταση, τότε θέλετε εσώρουχα Calvin Klein.
Συμβουλή: Το αγαπημένο σας εσώρουχο αξίζει μια απαλή περιποίηση. Και επειδή θέλουμε να διαρκέσει για πολύ καιρό, προσφέρουμε επίσης πολλά αξεσουάρ πλυντηρίουγια να διασφαλίσετε ότι το υλικό είναι απόλυτα καθαρό και προστατευμένο.
| Model | Έχει ύψος 175 cm, ζυγίζει 51 kg και φοράει μέγεθος S. |
|---|---|
| Υλικό | Τεχνητή ίνα |
| Σύνθεση | 80% ανακυκλωμένο νάιλον, 20% ελαστάν |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720639686186 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές