| Ταχύτητα παράδοσης: | την Τρίτη 19.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Τρίτη 19.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Τρίτη 19.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Τρίτη 19.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
0 Στοιχείο ks
Αυτό το προϊόν δεν είναι πλέον σε απόθεμα
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
|
57,45 €
53,42 €
40,06 €
με έναν κωδικό: ΔΕΛΤΑ
|
| Αποθήκευση 4,03 € |
|
|
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 40,06 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 12 % ελαστάνη, 53 % βαμβάκι, 35% modal |
| Ενισχύσεις | Ναι |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718934433680 |
Απόλαυσε τον τέλειο συνδυασμό άνεσης, λειτουργικότητας και διαχρονικού σχεδιασμού με αυτό το γυναικείο σουτιέν Calvin Klein.Κλασική χρωματική παλέτα, εμβληματικό λογότυπο και αθλητική γραμμή κάνουν αυτό το σουτιέν όχι μόνο πρακτικό, αλλά και στυλάτο κομμάτι που θα αγαπήσεις για καθημερινή χρήση και ελαφριές αθλητικές δραστηριότητες.
Ευχάριστο υλικό που φοριέται άνετα
Το σουτιέν είναι κατασκευασμένο από ποιοτικό μείγμα βαμβακιού, μοντάλ και ελαστάνης.Το βαμβάκι εξασφαλίζει αναπνοή και φυσική άνεση, το μοντάλ προσφέρει απαλότητα και λεία υφή, ενώ η ελαστάνη φροντίζει για απαραίτητη ελαστικότητα και σταθερότητα σχήματος.Χάρη σε αυτόν τον συνδυασμό υλικών, το σουτιέν προσαρμόζεται τέλεια στο σώμα και προσφέρει ολόκληρη ημέρα άνεσης χωρίς συμβιβασμούς.
Αθλητική γραμμή με σταυρωτές τιράντες στην πλάτη και χωρίς κούμπωμα προσφέρει όχι μόνο ενδιαφέρον σχεδιαστικό στοιχείο, αλλά και εξαιρετική υποστήριξη και άνεση κατά τη χρήση.Ενσωματωμένη ενίσχυση που διαμορφώνει φυσικά το στήθος χωρίς να περιορίζει την κίνηση.Ελαστικό κάτω στρίφωμα με το λογότυπο Calvin Klein προσδίδει στο σουτιέν εμβληματική εμφάνιση και εξασφαλίζει σταθερή αλλά άνετη εφαρμογή.Χάρη σε αυτό, το σουτιέν είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση, ελεύθερο χρόνο και ελαφριές αθλητικές δραστηριότητες.
Τα ανδρικά εσώρουχα Calvin Klein είναι σταθερά στον χώρο της μόδας.Αυτό το σουτιέν είναι επίσης μια απόδειξη ότι ο Calvin Klein ξέρει πώς να συνδυάζει ποιότητα με στυλ.Για περισσότερα από 50 χρόνια ύπαρξης, η μάρκα έχει αποδείξει ότι λίγοι μπορούν να την ανταγωνιστούν στην αγορά εσωρούχων.Όταν θέλεις να βασίζεσαι στα εσώρουχά σου σε οποιαδήποτε κατάσταση, τότε θέλεις εσώρουχα Calvin Klein.
Για να διατηρηθεί το σουτιέν σου σαν καινούργιο για πολύ καιρό, συνιστούμε να ακολουθείς τις παρακάτω οδηγίες φροντίδας.
Συμβουλή:Η εύρεση του κατάλληλου κομματιού εσωρούχων που σου ταιριάζει τέλεια είναι μερικές φορές δύσκολη.Όταν το βρεις, αξίζει να το φροντίζεις καλά για να διαρκέσει πολύ.Συμβουλές για το πώς να το κάνεις, θα βρεις στο άρθρο μας.
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 12 % ελαστάνη, 53 % βαμβάκι, 35% modal |
| Ενισχύσεις | Ναι |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718934433680 |
319 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
13x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Σούπερ αθλητική προτομή
Το φοράω στις προπονήσεις εδώ και πολύ καιρό και εξακολουθεί να είναι υπέροχο. Όταν βρωμίζει και δεν μπορεί να πλυθεί. Το βάφω σε διαφορετικό χρώμα. Μεγάλη διάρκεια ζωής.
Τσεχική Δημοκρατία
Supr
ταιριάζει εξαιρετικά, δεν πιέζει, εξαιρετικό. Μόνο το λευκό δεν είναι πρακτικό για μένα.
Τσεχική Δημοκρατία
Είμαι ενθουσιασμένος.
Πολύ όμορφο. Παρήγγειλα άλλο ένα.
Τσεχική Δημοκρατία
Σούπερ
Ωραίο σχήμα, άνετα φαρδιά λουριά
Τσεχική Δημοκρατία
ικανοποίηση
ικανοποίηση
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές