| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
0 Στοιχείο ks
Αυτό το προϊόν δεν είναι πλέον σε απόθεμα
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| CALVIN KLEIN - ΓΥΝΑΊΚΕΣ | |||
| ΕΣΏΡΟΥΧΑ / ΣΤΡΙΝΓΚ | |||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΜΈΣΗΣ (CM) | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
51,40 €
45,36 €
34,02 €
με έναν κωδικό: ΔΕΛΤΑ
|
| Αποθήκευση 6,05 € |
|
|
✅ 11,34 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΔΕΛΤΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 34,02 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113212027 |
Αυτά τα Calvin Klein φαίνονται πολύ πολυτελή, και όχι μόνο λόγω του πρωτότυπου υφασμένου ελαστικού. Το υλικό που χρησιμοποιείται εφαρμόζει καλά και είναι πολύ ευχάριστο στην αφή. Δεν υπάρχει τίποτα κακό να πει κανείς για τα Klein αυτής της ποιότητας. Εκπληκτικά άνετο υλικό και τέλεια εφαρμογή ταιριάζει και ειδικά φαίνονται υπέροχα. Το είναι κατάλληλο για σπορ και καθημερινή χρήση. Υπάρχουν διάφορα χρώματα, ώστε κάθε γυναίκα να βρει το δικό της.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113212027 |
31 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Τσεχική Δημοκρατία
Ικανοποίηση
Δοκίμασα μόνο λίγες φορές μέχρι στιγμής, αλλά είμαι ικανοποιημένος
Τσεχική Δημοκρατία
Καλή τιμή
Ευχάριστο ωραίο υλικό, καλή τιμή
Τσεχική Δημοκρατία
Συνιστώ
Άνετο, ευχάριστο συναίσθημα
Τσεχική Δημοκρατία
Συνιστώ
πολύ άνετο για καθημερινή χρήση
Τσεχική Δημοκρατία
Στυλ απλά
Ο κομψός σχεδιασμός των προϊόντων είναι το δυνατό σημείο αυτής της μάρκας.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές