| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
23 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| GINA - ΓΥΝΑΊΚΕΣ | |||
| ΕΣΏΡΟΥΧΑ / ΣΤΡΙΝΓΚ | |||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΕΤΙΚΕΤΕΣ ΜΕ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΜΈΣΗΣ (CM) | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΚΑΘΊΣΜΑΤΟΣ (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | XS/S (32-36) | 58-70 | 82-94 |
| S | S/M (36-40) | 66-78 | 90-102 |
| M | M/L (40-44) | 74-86 | 98-110 |
| L | L/XL (44-48) | 82-97 | 106-120 |
| XL | XL/XXL (48-52) | 91-109 | 115-130 |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 9,44 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βισκόζη (από κυτταρίνη μπαμπού) |
| Σύνθεση | 80% βισκόζη (από κυτταρίνη μπαμπού), 16 % πολυαμίδιο, 4 % ελαστάνη |
| Καουτσούκ | Απρόσκοπτη |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787267731 |
Πολύ ωραίο και άνετο στρινγκ. Αυτό το υλικό δεν είναι μόνο πολύ διαπνέον και άνετο, αλλά και ταιριάζει τέλεια στο σώμα. Η ποιότητα αυτού του προϊόντος είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο, ωστόσο προσπαθεί να διατηρεί τις τιμές προσιτές και να έχει τα προϊόντα διαθέσιμα σε όλους. Με βάση τη δημοτικότητα και την προσωπική μας εμπειρία, μπορούμε να προτείνουμε αυτά τα γυναικεία στρινγκ σε όλες τις γυναίκες που αναζητούν άνετα, ποιοτικά και για κάθε μέρα.
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βισκόζη (από κυτταρίνη μπαμπού) |
| Σύνθεση | 80% βισκόζη (από κυτταρίνη μπαμπού), 16 % πολυαμίδιο, 4 % ελαστάνη |
| Καουτσούκ | Απρόσκοπτη |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787267731 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές