| Ταχύτητα παράδοσης: | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
44 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| CALVIN KLEIN - ΓΥΝΑΊΚΕΣ | |||
| ΕΣΏΡΟΥΧΑ / ΣΤΡΙΝΓΚ | |||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΜΈΣΗΣ (CM) | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
✅ 14,37 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΔΕΛΤΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 43,09 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Τεχνητή ίνα |
| Σύνθεση | 88 % πολυαμίδιο, 11 % ελαστάνη |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721187494957 |
Ψάχνεις εσώρουχα που δεν θα είναι ορατά ούτε κάτω από τα πιο στενά παντελόνια, ενώ παράλληλα θα σε κάνουν να νιώθεις υπέροχα; Τα στρινγκ Calvin Klein είναι ακριβώς αυτό που χρειάζεσαι. Εξαιρετικά απαλό, τέλεια λείο και σχεδιασμένο για να ταιριάζει με το σώμα σας. Απλός σχεδιασμός, εμβληματική μάρκα και άνεση πρώτης κατηγορίας – αυτός είναι ένας συνδυασμός που δεν θα σας απογοητεύσει ποτέ.
Τα λουριά Calvin Klein είναι κατασκευασμένα από ένα μείγμα πολυαμιδίου και ελαστάνης - καθιστώντας τα όχι μόνο εξαιρετικά απαλά στην αφή, αλλά και υπέροχα εύκαμπτα και αναπνεύσιμα. Το πολυαμίδιο είναι γνωστό για την ανθεκτικότητά του, επομένως τα εσώρουχα αντέχουν στη συχνή χρήση και πλύσιμο. Η ελαστάνη διασφαλίζει ότι το στρινγκ προσκολλάται τέλεια στο σώμα σας και εφαρμόζει σαν δεύτερο δέρμα.
Το στρινγκ έχει άκρες κομμένες με λέιζερ και κοπή χωρίς ραφές, που σημαίνει μόνο ένα πράγμα - παραμένει εντελώς αόρατο κάτω από τα ρούχα. Η χαμηλή μέση και ο κλασικός σχεδιασμός προσφέρουν ελευθερία κινήσεων και μέγιστη άνεση. Το διακριτικό λογότυπο Calvin Klein στην υφαντή ελαστική ζώνη είναι διακριτικό, αλλά δίνει στο εσώρουχο μια εκλεπτυσμένη εμφάνιση. Ιδανική επιλογή για μοντέρνες γυναίκες που θέλουν να συνδυάσουν το στυλ με τη λειτουργικότητα.
Τα εσώρουχα Calvin Klein είναι ένα από τα πιο σημαντικά εσώρουχα της βιομηχανίας της μόδας. Τα γυναικεία στρινγκ είναι μια από τις αποδείξεις ότι ο Calvin Klein ξέρει πώς να συνδυάζει την ποιότητα με το στυλ. Για περισσότερα από 50 χρόνια ύπαρξής της, η μάρκα έχει αποδείξει ότι λίγοι μπορούν να την ανταγωνιστούν στην αγορά εσωρούχων. Αν θέλετε να βασίζεστε στα εσώρουχά σας σε οποιαδήποτε κατάσταση, τότε θέλετε εσώρουχα Calvin Klein.
Για να διαρκέσουν πολύ τα αγαπημένα σας ρούχα, δώστε προσοχή στη σωστή συντήρησή τους.
Συμβουλή: Η εύρεση του κατάλληλου εσωρούχου που σας ταιριάζει απόλυτα μπορεί να αποτελέσει πρόκληση. Μόλις το βρείτε, αξίζει να το φροντίσετε καλά, ώστε να διαρκέσει για πολύ καιρό. Για συμβουλές σχετικά με το πώς να το κάνετε αυτό, δείτε το άρθρο μας.
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Τεχνητή ίνα |
| Σύνθεση | 88 % πολυαμίδιο, 11 % ελαστάνη |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Όχι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Άμστερνταμ, Κάτω Χώρες, service.eu@calvinklein.com |
| Κατασκευαστής | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721187494957 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές