| Ταχύτητα παράδοσης: | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| Speedex | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
| ACS | την Πέμπτη 21.5. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
29 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| BOSS - ΓΥΝΑΊΚΕΣ | |
| ΚΟΡΊΤΣΙΑ/ΤΑΝΓΚΑ | |
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΙΣΧΊΩΝ (CM) |
|---|---|
| S | 68-72 |
| M | 72-76 |
| L | 76-80 |
| XL | 80-84 |
| XXL | 84-88 |
| 3XL | 88-92 |
✅ 14,37 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΔΕΛΤΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 43,09 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | Έχει ύψος 175 cm, ζυγίζει 51 kg και φοράει μέγεθος S. |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Γερμανία, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063549767502 |
Τα γυναικεία στρινγκ HUGO συνδυάζουν τον καθαρό, μοντέρνο σχεδιασμό με έμφαση στην άνεση. Είναι σχεδιασμένα για γυναίκες που θέλουν να δείχνουν κομψές και να αισθάνονται άνετα όλη μέρα - είτε στη δουλειά, είτε στα ταξίδια, είτε στο σπίτι. Χάρη στο υφαντό λάστιχο με το λογότυπο HUGO, το στρινγκ φαίνεται κομψό και ταυτόχρονα κρατάει τέλεια στη θέση του.
Τα λουριά HUGO είναι κατασκευασμένα από απαλό και αναπνεύσιμο βαμβάκι με αναλογία ελαστάνης. Αυτό το υλικό συνδυάζει την ευχάριστη αφή του φυσικού υφάσματος με την ικανότητα προσαρμογής στο σχήμα του σώματος χωρίς να περιορίζει την κίνηση. Αυτό κάνει το στρινγκ να εφαρμόζει τέλεια, να διατηρεί το σχήμα του και να παραμένει άνετο ακόμα και αφού το φοράτε όλη μέρα.
Ο κομψός σχεδιασμός με τις καθαρές γραμμές συμπληρώνεται από μια χαρακτηριστική υφασμένη ελαστική ζώνη με το λογότυπο της μάρκας, που δίνει στο στρινγκ μια μοντέρνα, σπορ εμφάνιση. Το κόψιμο κολακεύει τη σιλουέτα, τονίζει όμορφα τα οπίσθιά σας και εξασφαλίζει μέγιστη άνεση ακόμα και όταν φοριέται κάτω από στενά ρούχα - χωρίς ορατές άκρες και ενοχλητικές ραφές.
Η HUGO είναι μέρος μιας παγκοσμίου φήμης μάρκας μόδας που επικεντρώνεται στο μοντέρνο στυλ, την ποιότητα και την πρωτοτυπία. Τα εσώρουχα αυτής της μάρκας συνδυάζουν τη λειτουργικότητα με μια έντονη μοντέρνα πινελιά - και αυτό είναι που τα καθιστά δημοφιλή επιλογή για γυναίκες και άνδρες που θέλουν κάτι περισσότερο από απλά εσώρουχα.
Για να διατηρήσετε τα στρινγκ σας σε καλή κατάσταση και αίσθηση για όσο το δυνατόν περισσότερο, σας προτείνουμε:
Συμβουλή: Γίνετε ειδικός στη συντήρηση εσωρούχων με τις συμβουλές του άρθρου μας και δώστε στα αγαπημένα σας κομμάτια τη φροντίδα που τους αξίζει.
| Model | Έχει ύψος 175 cm, ζυγίζει 51 kg και φοράει μέγεθος S. |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 40°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Κατασκευαστής | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Γερμανία, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063549767502 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές