| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
71 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| COVERT - ΓΥΝΑΊΚΕΣ | |
| ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ / ΣΩΜΑ | |
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΣΤΉΘΟΥΣ (CM) |
|---|---|
| XS | 70--77 |
| S | 78-82 |
| M | 83-87 |
| L | 88-93 |
| XL | 94-100 |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 27,97 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 100% βαμβάκι |
| Σελίδα | 60°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| Κατασκευαστής | Chupr s.r.o., Rozšířená 2037/23, info@neviditelnepradlo.cz |
| EAN | 4007063884215 |
Ψάχνετε για ένα πουκάμισο που δεν φαίνεται κάτω από τα ρούχα σας; Τότε αυτό το μπλουζάκι από το τσεχικό brand Covert είναι η σωστή επιλογή!
Ένα αόρατο γυναικείο μπλουζάκι κάτω από ένα πουκάμισο ή μια μπλούζα όχι μόνο καλύπτει τέλεια τα εσώρουχα, αλλά λύνει επίσης το πρόβλημα της εφίδρωσης. Η έκδοση με μανίκια συγκρατεί τον ιδρώτα και προστατεύει από τα υγρά σημεία στις μασχάλες. Έχει σχεδιαστεί όχι μόνο κάτω από μπλούζες και πουκάμισα, αλλά και κάτω από ένα λεπτό πουλόβερ. Ο σχεδιασμός με εντελώς επίπεδες άκρες εγγυάται τέλεια αορατότητα κάτω από οποιοδήποτε υλικό.
Όσον αφορά το πλύσιμο - η σύστασή μας είναι να πλένετε το πολύ στους 60°C και να στεγνώνετε σε χαμηλή θερμοκρασία, διαφορετικά μπορεί να συμβεί να μην μπορεί πλέον να φορεθεί το πουκάμισο.
| Model | έχει ύψος 160 cm, ζυγίζει 47 kg και φοράει μέγεθος S |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Σύνθεση | 100% βαμβάκι |
| Σελίδα | 60°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Ναι |
| Κατασκευαστής | Chupr s.r.o., Rozšířená 2037/23, info@neviditelnepradlo.cz |
| EAN | 4007063884215 |
389 οι άνθρωποι αγόρασαν
Οι ξενόγλωσσες κριτικές μεταφράζονται με τη χρήση του μεταφραστή DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Το πιο χρήσιμο
Τελευταία
Παλαιότερο
Γερμανία
Γυναικείο αόρατο μπλουζάκι Covert μπεζ (144309-410)
Είμαι ενθουσιασμένη με την καλή ποιότητα του μπλουζιού, το οποίο δεν έχει καθόλου ελαστάν (100% βαμβάκι), αλλά εξακολουθεί να είναι πολύ άνετο και μπορεί να πλυθεί στους 60°C. Θα παραγγείλω τα επόμενα μπλουζάκια ένα νούμερο μικρότερο από το συνηθισμένο μου μέγεθος, καθώς είναι πολύ μεγάλα.
Τσεχική Δημοκρατία
Άνετο, ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες!
Τσεχική Δημοκρατία
Γυναικείο αόρατο t-shirt Covert
Απόλυτα ικανοποιημένος, παρήγγειλα 1 μέγεθος μικρότερο από το μέγεθος του ρούχου και ταιριάζει στο σώμα μου όμορφα.
Τσεχική Δημοκρατία
Γυναικείο αόρατο t-shirt Covert
Απόλυτα ικανοποιημένος, παρήγγειλα 1 μέγεθος μικρότερο από το μέγεθος του ρούχου και ταιριάζει στο σώμα μου όμορφα.
Τσεχική Δημοκρατία
Συνιστώ να αγοράσετε ένα μικρότερο μέγεθος από το κανονικό. Η εμπειρία μου: κανονικά φοράω ένα M, αλλά σε αυτό το μέγεθος το πουκάμισο είναι αρκετά φαρδύ.
Πλεονεκτήματα:
Το ύφασμα είναι μαλακό και άνετο.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές