| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
541 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| NEDETO - ΆΝΔΡΕΣ | ||
| ΑΝΔΡΙΚΆ ΠΟΥΚΆΜΙΣΑ | ||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΜΈΣΗΣ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|
| S | 76-79 | 31,5 |
| M | 80-84 | 34 |
| L | 85-89 | 36 |
| XL | 90-95 | 39 |
| XXL | 96-105 | 40,5 |
| 3XL | 106-115 | 43 |
✅ 6,93 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΑΛΦΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 27,72 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβακερή πλέξη |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473273383 |
Εξασφαλίστε άνεση όλη μέρα με τα ανδρικά μποξεράκια Nedeto. Αυτά τα σορτς έχουν σχεδιαστεί για να σας προσφέρουν μέγιστη άνεση και ελευθερία κινήσεων για κάθε περίσταση - είτε ανυπομονείτε για μια κουραστική μέρα στη δουλειά, είτε για χαλάρωση στο σπίτι είτε για μια απαιτητική ορεινή πεζοπορία. Ο απλός σχεδιασμός σε συνδυασμό με το υψηλής ποιότητας υλικό δεν θα σας απογοητεύσει.
Τα σορτς Nedeto είναι κατασκευασμένα από βαμβάκι και ελαστάνη, γεγονός που εγγυάται εξαιρετική απαλότητα και αναπνοή. Το βαμβάκι είναι ιδανικό υλικό για καθημερινή χρήση χάρη στην ικανότητά του να απομακρύνει την υγρασία καλά και να παρέχει μέγιστη άνεση ακόμα και κατά τη διάρκεια παρατεταμένης χρήσης, ενώ χάρη στην ελαστάνη, το υλικό είναι απαλό και δεν ερεθίζει ούτε καν το ευαίσθητο δέρμα.
Το σορτς Nedeto έχει πιο χαλαρή εφαρμογή που σας επιτρέπει μέγιστη ελευθερία κινήσεων. Η ελαστική ζώνη μέσης προσαρμόζεται στο σώμα σας και εξασφαλίζει ότι το σορτς εφαρμόζει τέλεια χωρίς δυσάρεστες εγκοπές. Αποτελούν επομένως μια εξαιρετική επιλογή όχι μόνο για δραστηριότητες αναψυχής, αλλά και για ολοήμερη χρήση. Η απλή εμφάνιση με έμφαση στη λειτουργικότητα και την ποιότητα είναι μια εξαιρετική επιλογή για όλους τους πρακτικούς άνδρες.
Όλοι φοράμε εσώρουχα Nedeto, επειδή τα φτιάξαμε μόνοι μας. Η Nedeto είναι η ιδιωτική μας ετικέτα, όπου δίνουμε έμφαση στα ποιοτικά υλικά και την άψογη ποιότητα κατασκευής, ώστε οι πελάτες μας να απολαμβάνουν ποιοτικά εσώρουχα σε εξαιρετική τιμή. Τα σορτς κατασκευάζονται στην Τουρκία.
Για να διατηρήσετε το νέο αγαπημένο σας σορτς Nedeto για μεγάλο χρονικό διάστημα, σας συνιστούμε να ακολουθήσετε μερικές απλές οδηγίες.
Συμβουλή: Η αναζήτηση των αγαπημένων σας εσωρούχων μπορεί να είναι μακρύς δρόμος, γι' αυτό θέλουμε τα αγαπημένα σας κομμάτια να διαρκούν για πολύ καιρό. Γι' αυτό θα βρείτε επίσης πολλά υπέροχα gadgets για το πλύσιμο των εσωρούχων σας, όπως χαρτιά πλύσης ή σακούλες για ευαίσθητα ρούχα.
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβακερή πλέξη |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | επέπληξε το |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473273383 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές