| Ταχύτητα παράδοσης: | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Γενικι Ταχιδρομικι | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| Speedex | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
| ACS | την Παρασκευή 17.4. στον τόπο σας |
Νέο προϊόν
68 Στοιχείο ks
Προειδοποίηση: τελευταίο κομμάτι σε απόθεμα!
Ημερομηνία διαθεσιμότητας:
| NEDETO - ΆΝΔΡΕΣ | ||
| ΑΝΔΡΙΚΆ ΠΟΥΚΆΜΙΣΑ | ||
| ΜΈΓΕΘΟΣ | ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΜΈΣΗΣ (CM) | ΜΗ ΤΕΝΤΩΜΈΝΗ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ (CM) |
|---|---|---|
| S | 76-79 | 31,5 |
| M | 80-84 | 34 |
| L | 85-89 | 36 |
| XL | 90-95 | 39 |
| XXL | 96-105 | 40,5 |
| 3XL | 106-115 | 43 |
✅ 7,18 € ανά τεμάχιο (με κωδικό: ΑΛΦΑ) |
|
✅ ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΑποστολή από 5,03 € |
✅ Παράδοση την επόμενη ημέρα |
✅ 120 ημέρες για την επιστροφή των αγαθών |
✅ 98% ικανοποιημένοι πελάτες |
✅ Πάνω από 400.000 εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές |
✅ Δωρεάν αποστολή από 59,99 € |
|
✅ Διαφανής τιμή Η χαμηλότερη τιμή των τελευταίων 30 ημερών είναι 14,36 € Οι εκπτώσεις υπολογίζονται από την αρχική τιμή. Η δωρεάν αποστολή υπολογίζεται μετά την αφαίρεση των κωδικών έκπτωσης. Θέλετε να βεβαιωθείτε ότι δεν θα χάσετε άλλες εκπτώσεις; Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο στο κάτω μέρος της σελίδας. |
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβακερή πλέξη |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473288479 |
Εξασφαλίστε άνεση όλη μέρα με τα ανδρικά μποξεράκια Nedeto. Αυτά τα σορτς έχουν σχεδιαστεί για να σας παρέχουν μέγιστη άνεση και ελευθερία κινήσεων σε κάθε περίσταση - είτε έχετε μια κουραστική μέρα στη δουλειά, είτε χαλαρώνετε στο σπίτι, είτε κάνετε μια απαιτητική πεζοπορία στο βουνό. Ο απλός σχεδιασμός σε συνδυασμό με τα υλικά υψηλής ποιότητας δεν θα σας αφήσει σε δύσκολη θέση.
Τα σορτς Nedeto είναι κατασκευασμένα από συνδυασμό βαμβακιού και ελαστάνης, που εγγυάται εξαιρετική απαλότητα και αναπνοή. Το βαμβάκι είναι ιδανικό υλικό για καθημερινή χρήση χάρη στην ικανότητά του να απομακρύνει την υγρασία καλά και να παρέχει μέγιστη άνεση ακόμη και κατά τη διάρκεια παρατεταμένης χρήσης, ενώ η ελαστάνη προσθέτει απαλότητα στο υλικό και δεν ερεθίζει το ευαίσθητο δέρμα.
Τα σορτς Nedeto έχουν πιο χαλαρό κόψιμο που σας προσφέρει μέγιστη ελευθερία κινήσεων. Η φαρδιά κλασική ελαστική ζώνη προσαρμόζεται στο σώμα σας και εξασφαλίζει τέλεια εφαρμογή στο σορτς χωρίς άβολα κοψίματα. Αποτελούν επομένως μια εξαιρετική επιλογή όχι μόνο για δραστηριότητες αναψυχής, αλλά και για ολοήμερη χρήση. Μια απλή εμφάνιση με έμφαση στη λειτουργικότητα και την ποιότητα είναι μια εξαιρετική επιλογή για όλους τους πρακτικούς άνδρες.
Όλοι φοράμε εσώρουχα Nedeto, επειδή τα φτιάξαμε μόνοι μας. Η Nedeto είναι η ιδιωτική μας μάρκα, όπου δίνουμε έμφαση στα ποιοτικά υλικά και την άψογη κατασκευή, ώστε οι πελάτες μας να μπορούν να απολαμβάνουν ποιοτικά εσώρουχα σε εξαιρετική τιμή. Τα σορτς κατασκευάζονται στην Τουρκία.
Για να διατηρήσετε το νέο αγαπημένο σας σορτς Nedeto για μεγάλο χρονικό διάστημα, σας συνιστούμε να ακολουθήσετε μερικές απλές οδηγίες.
Συμβουλή: Γίνετε ειδικός στη συντήρηση εσωρούχων με τις συμβουλές του άρθρου μας και δώστε στα αγαπημένα σας κομμάτια τη φροντίδα που τους αξίζει.
| Model | έχει ύψος 185 cm, ζυγίζει 85 kg και φοράει μέγεθος M |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβακερή πλέξη |
| Σύνθεση | 95% βαμβάκι, 5% ελαστάν |
| Καουτσούκ | Κλασικό |
| Σελίδα | 30°C |
| Σιδέρωμα | Ναι |
| Στεγνωτήριο | Όχι |
| Εισαγωγέας | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Κατασκευαστής | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Πράγα 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473288479 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
την επιστροφή των αγαθών
συνιστά ένα κατάστημα
εσώρουχα σε εξαιρετικές τιμές